Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Telefon:

75 64 70 440

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Dofinansowania z programu Odnowa Wsi Dolnośląskiej

Wymiana posadzki w świetlicy wiejskiej w Brzezińcu

W marcu 2021 r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej  Wsi”.  Gmina Mirsk złożyła wniosek o przyznanie pomocy na realizację projektu pn. „Wymiana posadzki w świetlicy wiejskiej w Brzezińcu”.

Projekt polega na wymianie istniejącej zawilgoconej i odkształconej posadzki w sali głównej  budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Brzeziniec wraz  z wymianą  odparzonych tynków cementowo- wapiennych  na tynki renowacyjne w strefie przypodłogowej ścian. W ramach projektu zostanie usunięta istniejąca posadzka wraz z podkładami oraz warstwy gruntu, wykonane będą podkłady betonowe, izolacje przeciwwilgociowe i termiczne, wylewka posadzkowa oraz posadzka z płytek ceramicznych. W strefie przypodłogowej zostaną wymienione zawilgocone i odparzone tynki ścian.

Gmina Mirsk wnioskowała o przyznanie pomocy w kwocie 30.000 zł. Do końca maja br. trwa weryfikacja wniosków, a podpisanie umów z beneficjentami nastąpi w miesiącach lipiec-sierpień 2021 r.

Skip to content