Czy z Mirska pojedziemy do Czech?

Już niedługo okaże się, czy Mirsk będzie miał połączenie kolejowe z Republiką Czeską. 18 marca br. podpisane zostanie Memorandum o współpracy pomiędzy Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim i Wojewodą Libereckim Martinem Půtą w sprawie odbudowy linii kolejowej Mirsk – Jindřichovice pod Smrkem. Uroczystość odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Mirsk i wezmą w niej […]