Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Apel Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

burmistrz miasta i gminy mirsk informuje

Szanowni mieszkańcy Gminy Mirsk,

w związku z występującym zagrożeniem, w trosce o Państwa zdrowie i życie zwracam się z prośbą o zachowanie rozsądku i szczególnej ostrożności w celu zminimalizowania możliwości zachorowania na rozprzestrzeniającą się chorobę zakaźną koronawirusa.

W miarę możliwości proszę ograniczyć wychodzenie z domów i przebywanie w miejscach publicznych.

Wychodźmy tylko w celach niezbędnych zakupów spożywczych czy aptecznych.

W tej chwili wszystkie szkoły, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Mirsk oraz filie w Rębiszowie i Giebułtowie, Klub Integracji Społecznej oraz świetlice wiejskie są zamknięte. Inne jednostki organizacyjne naszej gminy pracują normalnie, ale w miarę możliwości proszę o załatwianie spraw urzędowych, pocztowych, bankowych drogą elektroniczną lub telefonicznie. Ograniczmy wizyty w placówkach.

Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikaniu dotykania oczu, nosa i ust oraz o zachowaniu bezpiecznej odległość (1–1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę.

W przypadku zaobserwowania u siebie niepokojących objawów proszę niezwłocznie, telefonicznie powiadomić ośrodek zdrowia lub stację epidemiologiczną (tel. 75 78 23 989, kom. 516 085 831).

Zadbajmy o osoby starsze, oferujmy im pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

                                                                                                                Andrzej Jasiński

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk