Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk ogłasza pierwszy nieograniczony przetarg pisemny na dzierżawę przez okres 15 lat nieruchomości, na których znajdują się obiekty turystyczne: Kopalnia św. Jana oraz Wieża Widokowa.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

burmistrz miasta i gminy mirsk informuje

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk ogłasza pierwszy nieograniczony przetarg pisemny na dzierżawę przez okres 15 lat nieruchomości, na których znajdują się obiekty turystyczne: Kopalnia św. Jana oraz wieża widokowa – działki nr 183 obręb Krobica oraz nr 54 obręb Mirsk II z przeznaczeniem na prowadzenie działalności turystycznej, edukacyjnej, kulturalnej, usługowej w oparciu o udostępnianie odwiedzającym tych obiektów.

W procedurze przetargowej pod uwagę będzie brane dotychczasowe doświadczenie oferenta w branży turystycznej, wysokość czynszu dzierżawnego, jaką oferent zdecyduje się zaproponować oraz koncepcja działania obiektów (planowane formy prowadzonej działalności).

Zarówno wieża widokowa, jak i Kopalnia św. Jana stały się już rozpoznawalnymi punktami na mapie atrakcji Gór i Pogórza Izerskiego, więc tym bardziej Gmina Mirsk ma nadzieję na wydzierżawienie nieruchomości operatorowi, który wykorzysta ich potencjał i rozbuduje ofertę turystyczną regionu.

Szczegółowe warunki związane z postępowaniem przetargowym, w tym projekt umowy, znajdują się poniżej.

Nabór ofert potrwa do 30.05.2023 r.