Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

DZIAŁALNOŚĆ POSTERUNKU POLICJI W MIRSKU.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

burmistrz miasta i gminy mirsk informuje

Posterunek Policji w Mirsku aktualnie jest nieczynny. Nie przebywają tam policjanci. Z informacji, które otrzymałem od Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim wynika, iż mirski posterunek jest obiektem tzw. rezerwowym, został odkażony i przygotowany na wypadek potrzeby natychmiastowego przeniesienia innego komisariatu z naszego powiatu. Gdyby u któregokolwiek policjanta stwierdzono zakażenie koronawirusem, jednostka zostaje zamknięta w celu dezynfekcji, a policjanci zostają przeniesieni do Mirska. Mirscy policjanci oczywiście pracują, z tym, że swoją pracę rozpoczynają na Posterunku Policji w Gryfowie Śląskim. Jeżeli potrzebujecie Państwo skorzystać z pomocy policji, należy dzwonić do Gryfowa (75 781 35 15)  lub na numery alarmowe 112 lub 997.

Informuję również, że w ramach wsparcia gminna Straż Miejska  razem z policjantami patroluje teren gminy oraz kontroluje osoby odbywające kwarantannę więc czasami strażnicy są niedostępni w urzędzie. Prosimy o wyrozumiałość. Państwa sprawy na pewno zostaną rozpatrzone w możliwie krótkim czasie.