Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Konkurs na hasło promujące region

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

hasło na nazwę regionu

Pomóż nam w promocji naszego regionu! Weź udział w konkursie i wygraj romantyczną kolację we dwoje oraz wycieczkę z grupą znajomych po klasztorach Lubomierza! W czym rzecz? Wystarczy, że zaproponujesz hasło promujące nasz region – czyli powiat lwówecki z gminami i Pogórzem Izerskim.

Wszyscy się zgadzamy, że nasz region jest piękny, że nasze miasta kwitną i są coraz bardziej atrakcyjne dla turystów. Ale czym możemy ich jeszcze przyciągnąć? Co możemy im pokazać i z czego jesteśmy dumni? Jeśli przychodzi Ci jakieś zgrabne hasło, które zawarłoby to, co jest dla naszego regionu najbardziej charakterystyczne – napisz!

Co należy zrobić?

 1. Wymyśl hasło promujące region powiatu lwóweckiego, czyli pogórza izerskiego oraz gmin wchodzących w obszar powiatu. Weź pod uwagę tło historyczne, znaczenie tego regionu dla mieszkańców, uroki turystyczne, zabytki, widoki. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.
 2. Dodaj krótki opis uzasadniający opracowane przez Ciebie hasło. Napisz, czym się inspirowałeś i na czym bazowałeś w trakcie wymyślania hasła.
 3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (pobierz) na adres mailowy: a.wolska@powiatlwowecki.pl lub na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski. W tytule wiadomości /na kopercie wpisz „Konkurs na hasło Regionu”.
 4. Konkurs trwa do 14.11.2019.
 5. Do wygrania:
  • zwiedzanie kościoła i klasztorów Lubomierza z przewodnikiem dla 10 osób
  • kolacja dla 2 osób w restauracji „Pod czarnym Krukiem” we Lwówku Śląskim
  • atrakcyjne upominki/gadżety z każdej gminy powiatu lwóweckiego.