Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Konkurs pn. „Choinkowa ozdoba” dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

armir

Szanowni Państwo,

w związku z organizowanym przez nas konkursem pn. „Choinkowa ozdoba” przeznaczonym dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa dolnośląskiego, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w dotarciu do jak najliczniejszego grona zainteresowanych poprzez umieszczenie naszego plakatu w kierowanych przez Państwo mediach. W zamian za okazaną pomoc, oferujemy Państwu oficjalne podziękowanie w kierowanych przez nas mediach społecznościowych.

Nasza instytucja, powołana w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich, pragnie tym razem poprzez konkurs docenić i uhonorować wyróżniające się Koła Gospodyń Wiejskich, które działając aktywnie na rzecz lokalnych społeczności, tak bardzo przyczyniają się do pielęgnowania kultury i tradycji ludowej, a także rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu zestawu trzech ozdób choinkowych, które nie przekraczają 25 cm w najdłuższym miejscu oraz są jednorodne tematycznie, stylistycznie ze sobą powiązane i wykonane z podobnych materiałów. Ozdoby choinkowe powinny być na tyle lekkie oraz zaopatrzone w solidnie przymocowany element, aby dało się je powiesić na gałązce choinki. Każda praca powinna mieć przymocowaną w trwały sposób wizytówkę z nazwą koła gospodyń wiejskich.

Na prace czekamy do 18 grudnia 2020 r. , wyniki ogłosimy do 22 grudnia 2020 r.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. Dla najlepszych prac przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD.

Regulamin wraz z wymaganymi załącznikami dostępny jest również na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/dolnoslaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-choinkowa-ozdoba.html

Wierząc, że wszystkim nam zależy na rozwoju lokalnych społeczności, z góry dziękuję za życzliwość i okazaną pomoc.