Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

NIE PODRZUCAJMY NIGDZIE ŚMIECI!

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Zgodnie z Zarządzeniem nr 44/2020 Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk z dnia 30.03.2020 r. działalność Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku na ul. Mickiewicza została zawieszona do 30 kwietnia.

W środę, 1 kwietnia 2020 r. dwaj mieszkańcy gminy przywieźli duże ilości odpadów na teren punktu. Poinformowani przez pracownika zakładu o braku możliwości ich pozostawienia na terenie PSZOK-u, nie zastosowali się do zakazu i porzucili je przy drodze. Dzięki monitoringowi zakładowemu udało się bardzo szybko ustalić sprawców porzucenia śmieci. Po interwencji Straży Miejskiej i ukaraniu mandatem, jeden z mieszkańców posprzątał swoje odpady, drugiego niestety nie zastano w miejscu zamieszkania. Został wezwany do wykonania polecenia w trybie pilnym.

Uprzejmie prosimy mieszkańców by przestrzegać wszystkich zarządzeń nie tylko burmistrza ale i rządu. W tym szczególnym i trudnym dla nas wszystkich czasie jest to bardzo ważne.

Informacje dotyczące pracy wszystkich jednostek gminy Mirsk są na bieżąco aktualizowane i umieszczane na stronie internetowej urzędu.