Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Od 4. maja 2020 roku biblioteki w Gminie Mirsk wznawiają działalność – wytyczne dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Informujemy, że biblioteka w Mirsku, oddział dziecięco-młodzieżowy oraz filie w Rębiszowie i Giebułtowie są przygotowane do bezpiecznego funkcjonowania w czasie epidemii.

  • W bibliotece w Mirsku mogą znajdować się jednocześnie dwie osoby,
  • w oddziale dziecięco-młodzieżowym – jedna osoba,
  • w Giebułtowie – dwie osoby,
  • w Rębiszowie – jedna osoba.

Wymagany dystans między osobami to minimum 2 metry.

Uruchomione zostaną jedynie wypożyczalne dla użytkowników. Do czasu znaczącego zmniejszenia liczby zakażeń lub odwołania stanu epidemii, nie otwieramy czytelń, brak będzie wolnego dostępu do katalogów kartkowych i czasopism oraz stanowisk komputerowych.

Jednocześnie przypominamy, że dzieci poniżej 13. roku życia nie mogą samodzielnie korzystać ze zbiorów biblioteki, ani w niej przebywać bez opieki osoby dorosłej.

Biblioteka w Mirsku oraz filie zapewniają stanowiska do dezynfekcji. Każdy wchodzący do biblioteki jest zobowiązany do bezwzględnego zdezynfekowania dłoni.

Do biblioteki należy przyjść zaopatrzonym w rękawiczki ochronne oraz z zasłoniętymi ustami i nosem. Zalecane jest, aby przyjść z listą książek do wypożyczenia, co skróci czas przebywania w placówce.

Godziny otwarcia bibliotek:

Mirsk

poniedziałek 9-17

wtorek 9-17

środa 8-16

czwartek 9-17

piątek 9-17

Rębiszów

środa 12-17

czwartek 9-14

Giebułtów

środa 12-17

czwartek 12-17