Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

PO FERIACH W KLUBIE INTEGRACJI SPOŁECZNEJ.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Podczas tegorocznych ferii zimowych zaprosiliśmy dzieci, młodzież i ich opiekunów na imprezy w wykonaniu profesjonalnych instytucji kultury i artystów.

Ponad 350 osób obejrzało premierowe filmy: „Wyfrunięci”, „Akademia Pana Kleksa” i „Fuks 2” na 5 seansach Kina Objazdowego z Warszawy. Teatr Animacji z Jeleniej Góry wystawił na scenie sali widowiskowej spektakl pt. „Leśne Przygody Tymoteusza”, a duet artystów z Katowic Miko & Nija świetnie bawił publiczność w koncercie bajkowym.

Jak co roku, wstęp na nasze imprezy był nieodpłatny z wyjątkiem Kina Objazdowego – jednak na seans filmu „Wyfrunięci” Burmistrz M.i Gm. ufundował dzieciom 130 biletów darmowych, które zostały w pełni wyko-rzystane przez najmłodszych.

Miło, że nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkań-ców miasta i okolicznych sołectw – na każdej z imprez widownia była wypełniona niemal w 100%.

A więc, do zobaczenia w Klubie Integracji Społecznej przy kolejnej okazji !
Tymczasem zapraszamy do wspomnień w załączonym fotoreportażu.