Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Podpisanie umowy o współpracy.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

W majowym numerze „Wieści Mirska” pisaliśmy o sukcesach Michała Latarowskiego 17-letniego mieszkańca Gajówki. Podczas mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc RAW i EQ, które odbyły się w Wrocławiu 28 kwietnia br. ustanowił nowy rekord Polski w swojej kategorii pobijając dotychczasowy rekord o 15 kilogramów. To najlepszy wynik we wszystkich federacjach, który kwalifikuje go na 25. pozycji na świecie. Dyscyplina sportowa, którą Michał uprawia to trójbój siłowy.

Ponieważ Gmina Mirsk wspiera finansowo młodych piłkarzy, piłkarki ręczne, strzelców, tenisistów stołowych, czy też miłośników sportów walki to  dnia 6 czerwca br. Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk Andrzej Jasiński podpisał z Michałem Latarowskim umowę o współpracy w zakresie promocji. Umowa ta pomoże Michałowi sfinansować przygotowania do zawodów, na których on będzie promował gminę.

Na jego strojach zagości logo Gminy Mirsk. Życzymy mu wielu kolejnych sukcesów, już z udziałem Gminy Mirsk.