Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Polski Światłowód Otwarty – budujemy światłowód w Mirsku.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Szanowni Państwo,

Szybkie sieci światłowodowe to krok w przyszłość, gwarantujący brak zakłóceń oraz wysoką prędkość pobierania i wysyłania danych. To konieczne do nauki i pracy zdalnej, płynnego korzystania z usług online oraz nieograniczonego dostępu do usług telewizyjnych.

Polski Światłowód Otwarty[i] prowadzi jeden z największych procesów budowy sieci światłowodowej w Polsce w ostatnich latach. Naszą misją jest zapewnienie nieograniczonego dostępu do szybkich usług światłowodowych dla każdego.

Wykonawcą infrastruktury dla Polskiego Światłowodu Otwartego jest Play – doświadczony
na rynku operator telekomunikacyjny. Budujemy w najlepszych standardach, które umożliwiają bezawaryjne świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Dzięki infrastrukturze hurtowej Polskiego Światłowodu Otwartego, udostępnianej wszystkim dostawcom usług abonenckich, będziecie mieli Państwo wolność w wyborze Waszego usługodawcy.

Prace w zakresie przyłączenia Państwa nieruchomości do sieci światłowodowej wykonujemy bezpłatnie. Budujemy z najwyższą starannością a wszelkie działania prowadzone są w uzgodnieniu z właścicielem nieruchomości.

Właścicieli nieruchomości zapraszamy do kontaktu w sprawie przebiegu i dostępu do sieci światłowodowej, poniżej planowane adresy budynków do budowy sieci, w razie braku Państwa adresu na liście, uprzejmie prosimy o przesłanie  danych kontaktowych, tj., ulica i nr budynku, nr działki oraz nr tel., na adres: renata.gajewska@net4f.com.pl

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy na www.play.pl oraz www.swiatlowodotwarty.pl   

_______________________________________________________________________________________________________________

[i] Istniejąca sieć Polskiego Światłowodu Otwartego obejmuje zasięgiem 3,7 mln gospodarstw domowych w 14 województwach i prawie 200 gminach w Polsce. Spółka intensywnie inwestuje w rozwój infrastruktury światłowodowej: do 2028 roku planuje wybudować 2 mln nowych linii, by docelowo objąć zasięgiem ponad 6 mln gospodarstw domowych. Udziałowcami PŚO są Grupa Play, wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, dostawca konwergentnych usług internetu stacjonarnego, telewizji cyfrowej i usług mobilnych oraz spółka Plug Finco Sàrl wchodząca w skład Grupy InfraVia Capital Partners, specjalizującej się w inwestycjach infrastrukturalnych i technologicznych