Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Rajd Pojazdów Zabytkowych.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

XX Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych organizowany w ramach polsko-czeskiego projektu odbywał się w dniach 27-30 czerwca br. Izerokarkonoski Klub Auto Retro zaplanował go tak, by jak najwięcej osób mogło obejrzeć ok. 50. zabytkowych pojazdów. Ponieważ trasa sobotniego przejazdu (29 czerwca br.) ze Świeradowa-Zdroju do Lubomierza biegła przez Mirsk ustawiono na mirskim rynku punkt kontrolny.

Każdy z kierowców był zobowiązany pojawić się w Mirsku, okrążyć ratusz i w punkcie kontrolnym otrzymać pieczęć potwierdzającą pobyt w miasteczku. 

Można było zobaczyć auta, motor a nawet autobus wyprodukowane w różnych krajach i w różnych latach. Wszystkie piękne, zadbane i eksponowane na różnego rodzaju zlotach.

Gmina Mirsk obdarowała wszystkich pasjonatów zabytkowych aut przewodnikami i mapami promocyjnymi zachęcając do ponownych odwiedzin.