Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Telefon:

75 64 70 440

Uruchomienie linii autobusowej na trasie Mirsk – Grudza – Mirsk od 01.12.2023 do 29.02.2024.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

burmistrz miasta i gminy mirsk informuje

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk informuje, iż od dnia 1 grudnia 2023r. do 29 lutego 2024r. zostaje uruchomiona linia autobusowa  na trasie  Mirsk – Grudza – Mirsk. Autobus PKS Leśna Sp. z o.o. będzie kursował w dni robocze od poniedziałku do piątku. Bilet na przejazd jednorazowy na trasie kosztuje 5 zł.

Zapraszam mieszkańców sołectw Rębiszów, Gajówka, Grudza, Kłopotnica i Mlądz do korzystania z uruchamianej linii.  

ROZKŁAD JAZDY dla linii  Mirsk – Grudza – Mirsk

Lp.

Miejscowość lokalizacja

Godz.

odjazdu

1.

Mirsk

pl. Dworcowy

8:30

2.

Rębiszów Dolny

8:37

3.

Gajówka

przy krzyżu

8:41

4.

Rębiszów Przychodnia

8:45

5.

Grudza na wysokości budynku nr  96

8:49

6.

Grudza rondo Kresowian

8:51

7.

Kłopotnica skrzyżowanie

8:54

8.

Rębiszów skrzyżowanie

8:58

9.

Mlądz

kapliczka

9:01

10.

Mlądz

przy budynku nr 27

9:03

11.

Mlądz

skrzyżowanie

9:06

12.

Mirsk

pl. Dworcowy

9:15

 

ROZKŁAD JAZDY dla linii  Mirsk – Grudza – Mirsk (powrót)

Lp.

Miejscowość lokalizacja

Godz.

odjazdu

1.

Mirsk

pl. Dworcowy

11:50

2.

Mlądz

skrzyżowanie

11:59

3.

Mlądz

przy budynku nr 27

12:02

4.

Mlądz

 kapliczka

12:04

5.

Rębiszów skrzyżowanie

12:07

6.

Kłopotnica skrzyżowanie

12:11

7.

Grudza rondo Kresowian

12:14

8.

Grudza na wysokości budynku nr  96

12:16

9.

Rębiszów Przychodnia

12:20

10.

Gajówka

przy krzyżu

12:24

11.

Rębiszów Dolny

12:28

12.

Mirsk

pl. Dworcowy

12:35