Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku- CEDUR organizuje cykl spotkań skierowanych do seniorów.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku- CEDUR organizuje cykl spotkań skierowanych do seniorów:

  1. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie”
  2. „Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych?”
  3. „Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne.”

Pierwsze seminarium on-line pt. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie” odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2022 roku (w godz. 10:00-13:00). Program w załączniku. Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane wraz z potwierdzeniami uczestnictwa. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej w dniu 27 kwietnia 2022 roku. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Webinarium skierowane jest do seniorów, aby zwiększyć świadomość tej grupy społecznej w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

Następne webinaria skierowane do seniorów zaplanowano do realizacji na koniec I półrocza 2022 r. oraz na II półrocze 2022 roku. Zachęcamy do zapoznania się z Harmonogramem seminariów szkoleniowych CEDUR 2022 na stronie internetowej:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=77681&p_id=18