Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze: Webinarium „Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm” – 17.07.2024 r.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zwraca się z prośbą o rozpropagowanie informacji poprzez strony internetowe oraz media społecznościowe np. FB na temat zaplanowanego webinarium pt. „Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm”.

Na webinarium zostaną przedstawione możliwości współfinansowania i finansowania w przedsiębiorstwach przedsięwzięć inwestycyjnych i termomodernizacyjnych z wykorzystaniem OZE. Podczas webinarium zostaną przedstawione najważniejsze założenia wdrażanych instrumentów finansowych, które pozwolą przedsiębiorcom z sektora MŚP zmodernizować i poprawić konkurencyjność firmy na rynku.

Dla sprawnej organizacji webinarium chętne osoby prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do dnia 16.07.2024r., do godz. 9.00.

Po rejestracji każdy otrzyma na swój adres e-mailowy potwierdzenie uczestnictwa oraz indywidualny link umożliwiający udział w  spotkaniu.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców, w tym mikro, małych i średnich działających na obszarze województwa dolnośląskiego  zainteresowanych uzyskaniem wsparcia  na rozwój firmy.

Webinarium odbędzie się: 17 lipca 2024 r. (środa), w godz. 10.00-11.30 na platformie ZOOM.