Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Telefon:

75 64 70 440

Zmiana organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

Starosta lwówecki informuje, iż w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, od dnia 16 marca 2020 r. następuje zmiana w zakresie obsługi klientów Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Wszystkie sprawy będziecie mogli Państwo załatwić na podstawie pisemnych wniosków składanych wyłącznie w Biurze Obsługi Interesanta (pokój nr 1 – główne wejście do budynku – od strony ul. Szpitalnej), które będzie pełniło funkcję tymczasowego sekretariatu. O załatwieniu Waszej sprawy zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową lub telefonicznie, a dokumenty będą do odbioru również w Biurze Obsługi Interesanta.

 

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI

Uprzejmie informujemy, iż w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o zdrowie mieszkańców powiatu, rejestracja pojazdów w okresie od 16.03.2020 r. do 27.03.2020 r. nie będzie dokonywana.

W dziale rejestracji pojazdów będą załatwiane tylko sprawy związane z wydaniem stałego dowodu rejestracyjnego, adnotacji w dowodzie rejestracyjnym i zgłoszeniem sprzedaży.

Jednocześnie wyjaśniamy, iż kary pieniężne dotyczące rejestracji pojazdów za w/w okres nie będą naliczane.