Urząd Miasta i Gminy Mirsk

plac Wolności 39
59-630 Mirsk

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

Adres skrytki e-PUAP:

/s0eka1s21o/SkrytkaESP

Adres do e-Doręczeń:

AE:PL-67041-95373-IHCIU-17

Telefon:

75 64 70 440

Życzenia dla strażaków

Administracja

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

JELENIOGÓRSKI
Orange Światłowód
w naszej gminie

dzień strażaka

Święto Straży Pożarnej jest przede wszystkim okazją do uczczenia trudu i poświęcenia ludzi, którzy wielokrotnie udowodnili, że potrafią z największym poświęceniem nieść pomoc wszystkim potrzebującym podczas pożarów, ale również wypadków drogowych, klęsk żywiołowych, czy różnego rodzaju innych zagrożeń.

Nierzadko płacąc za to najwyższą cenę. To misja, która budzi wielki szacunek. Strażacki mundur to symbol niezawodności, męstwa i ofiarności. Wszyscy wiemy, że jest to służba bardzo odpowiedzialna, związana z ryzykiem, wysiłkiem i stresem, wymagająca hartu ducha, sprawności i znakomitych umiejętności zawodowych.

W tym szczególnym dniu dziękujemy strażakom za wszystkie działania podejmowane na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców – za ochronę życia, zdrowia ludzkiego oraz mienia, życzymy nie tylko skutecznych akcji, bezpiecznych powrotów, ale także wielu chwil wytchnienia i zasłużonego uznania.

Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk Andrzej Jasiński,
radni Rady Miejskiej Gminy Mirsk
oraz pracownicy UMiG Mirsk